O nas – Wykopy, rozbiórki i wyburzenia

Home / O nas – Wykopy, rozbiórki i wyburzenia

Jesteśmy firmą, która od wielu lat prowadzi profesjonalne usługi w zakresie robót ziemnych. Realizujemy zadania, o których wysokiej jakości świadczą liczne rekomendacje naszych Kontrahentów, a także ugruntowana pozycja naszego przedsiębiorstwa na rynku w branży rozbiórek, wykopów i wyburzeń. Zapewniamy rzetelność, terminowość, a także obsługę każdego Klienta na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach, którymi są wykopy ziemne bez względu na ukształtowanie terenu, a także rodzaj usługi, czyli wykopy otwarte, podstropowe, a także międzyrozporowe.

Oferujemy także możliwość wykonania rozbiórki. Wykorzystujemy w tym celu profesjonalny sprzęt, na którym wszelkie prace wykonuje doświadczony i przeszkolony personel pracowniczy. Dokonujemy rozbiórki wszelkiego typu budowli i obiektów mieszkalnych, zajmujemy się także rozbieraniem i wyburzaniem obiektów oraz budynków przemysłowych, jak i demontażem każdej infrastruktury drogowej.

Przeprowadzane przez nas wyburzenia są realizowanie zgodnie z wszystkimi obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, tak pracowników i sprzętu, jak również infrastruktury otaczającej obiekty przeznaczone pod likwidację. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia oraz szkolenia upoważniające nas do realizowania takich czynności. Wykorzystujemy w tym celu cały park maszynowy, który ułatwia wykonanie usługi zgodnie z oczekiwaniami Klientów, sprawnie, szybko i z jak najmniejszym odczuwalnym skutkiem dla otoczenia. Wyburzenia obiektów skomplikowanych i trudno dostępnych nie stanowią dla nas żadnej przeszkody.

Województwo mazowieckie jest miejscem, w którym rozwijamy się i wciąż poszerzamy zakres ofertowy dla naszych Odbiorców. Gwarantujemy wysoką jakość, a także uzyskanie pożądanych efektów przez naszych Kontrahentów. Zapewniamy całe zaplecze maszynowe oraz zgrany zespół doświadczonego personelu, który zadba o spełnienie wymagań stawianych przez Klientów. Tak województwo mazowieckie, jak i cała Polska mogą liczyć na naszą pomoc i fachową obsługę. Serdecznie zapraszamy do współpracy.