Korytowanie i plantowanie terenu

Home / Korytowanie i plantowanie terenu

Przygotowujesz teren pod budowę inwestycji? Prace przygotowawcze wymagają zastosowania technik, takich jak korytowanie terenu, czy plantowanie? Firma Wisiński w ramach swojej oferty wykona te zadania z najwyższą starannością. Posiadamy odpowiednie zaplecze technologiczne, które umożliwia nam realizację tych zadań ze szczególną skutecznością. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym od wielu lat na polskim rynku. Obszarem naszego działania jest głównie Województwo Mazowieckie, w szczególności Warszawa. Nie ogranicza nas to jednak w żadnym stopniu. Chętnie podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całej Polski, wykonując je z najwyższym zaangażowaniem.

Nad pracami ziemnymi wykonywanymi przez firmę Wisiński czuwa wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się tym tematem. Dzięki nieustannemu rozbudowywaniu parku technologicznego, jesteśmy w stanie realizować zadania z najwyższą starannością i skutecznością. Ciężko sobie wyobrazić przygotowanie działki do użytku bez zastosowania wyżej wymienionych technik. Korytowanie terenu jest niezbędne przy instalowaniu kostki brukowej. Jest to podstawowa rzecz, którą należy wykonać przed jej założeniem. Dobrze wykonane korytowanie zagwarantuje trwałość i stabilność bruku.

Plantowanie jest niezwykle ważnym elementem na etapie prac końcowych. Jest to wyrównanie terenu za pomocą koparek lub koparko-ładowarek wyposażonych w łyżki skarpowe. Jest to niezwykle skuteczna metoda wygładzania nierówności gruntu, konieczna w przypadku zakończenia robót ziemnych. Ważne jest, by zadanie to zostało wykonane z najwyższą starannością. Dlatego też warto w tej kwestii odezwać się do profesjonalnej, renomowanej firmy, która doskonale zna się na profilowaniu terenu. My, dzięki odpowiednim urządzeniom analitycznym, zaawansowanym maszynom i bardzo dużemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie Ci zagwarantować, że pracę tę wykonamy jak najlepiej.

Jeżeli interesuje Cię korytowanie lub plantowanie terenu, koniecznie skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Wprowadzi on Cię we wszelkie szczegóły i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zapoznaj się także z pozostałymi punktami naszej oferty. Oferujemy wiele innych prac ziemnych, w tym niwelowanie oraz skarpowanie. Świadczymy także usługi, jak sprzedaż kruszyw, czy transport elementów ponadgabarytowych i maszyn rolniczych. Chociaż Województwo Mazowieckie jest naszym głównym obszarem działania, chętnie nawiążemy współpracę poza jego granicami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i obiecujemy satysfakcjonującą współpracę.