Głębokie wykopy pod fundamenty

Home / Głębokie wykopy pod fundamenty
Wisińscy Roboty Ziemne jest przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji i bogatym doświadczeniem.
Pozytywna opinia o naszej firmie jest efektem ciężkiej i profesjonalnej pracy, którą zawsze wykonujemy podejmując się kolejnych zleconych przez naszych kontrahentów zadań.
Siedzibą naszej firmy jest województwo mazowieckie (Warszawa), ale wychodząc na przeciw interesom klientów prowadzimy usługi na terenie całej Polski.
Cechuje nas kreatywność, profesjonalizm, odpowiedzialność, wielozadaniowość, rzetelność, a także terminowość wykonywanych prac.Nasze prace skierowane są na trzy podstawowe obszary działania:

a) roboty ziemne (wykopy pod fundamenty, głębokie wykopy, prace wykopowe), są podstawową formą naszej działalności.
Istotnym czynnikiem wyróżniającym nas na tle innych firm wykonujących zajęcia o podobnej tematyce jest posiadanie profesjonalnego parku maszynowego, który umożliwia nam na wykonanie wszelkiego rodzaju wykopów ziemnych (pionowe, liniowe), bez względu na teren, jego ukształtowanie, a także rodzaj usługi, czyli wykopy otwarte, podstropowe, międzyrozporowe.
Dzięki dużemu zapleczu maszynowemu podejmujemy się także prac związanych ze skarpowaniem terenu, jego korytowaniem, a także plantowaniem.
Nasza doświadczona i skrupulatna kadra podejmuje także zadania przewidujące niwelacje terenu (podwyższenie terenu, wyrównanie poziomu gruntu), która jest niezbędnym elementem prawidłowego umiejscowienia obiektu pod względem wysokości,który ma zostać zamontowany na działce. Dbając o profesjonalizm wykonywanej usługi, prace wykonujemy w oparciu o ustaloną geodezyjną siatkę wysokościową terenu.
Wykonywanie działań wcześniej konsultujemy z geodetami.

b) rozbiórki, które oferujemy naszym klientom wykonywane są sprzętem najwyższej jakości, a prace prowadzone są przez rzetelny, doświadczony i przeszkolony zespół pracowników.
Przeprowadzamy rozbiórki budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, a także podejmujemy się wykonania demontażu każdej infrastruktury drogowej.
Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i ich satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby usługa rozbiórki w pełni satysfakcjonowała kontrahenta.

c) wyburzanie obiektów przemysłowych, mieszkalnych, wykonywane jest zgodnie z wszelkimi standardami bezpieczeństwa, zarówno pracowników, sprzętu jak i infrastruktury otaczającej obiekty przeznaczone do likwidacji. Posiadamy wszelkie uprawnienia, pozwalające nam na wykonywanie tego typu robót.
Odpowiednie zabezpieczenie miejsca naszych jest dla nas absolutną koniecznością.
Zaplecze maszynowe, którym dysponujemy pozwala na szybkie, z najmniejszym odczuwalnym skutkiem dla otoczenia wykonaniem likwidacji określonych obiektów.

Sprzęt, którym dysponujemy: koparko-ładowarki, samochody samowyładowcze, spychacze, pozwalają nam na profesjonalne wykonywanie naszych usług.
Dodatkowym atutem naszej firmy jest możliwość wynajęcia urządzeń.
Zarówno koparko-ładowarki, które znajdą zastosowanie na każdym placu budowy (wykopy pod fundamenty, wykopy liniowe, pionowe i inne prace wykopowe), samochody samowyładowcze tzw. wywrotki, które sprawdzą się w przewożeniu różnego rodzaju materiałów niezbędnych na każdym miejscu budowania jak i spychacze, mające zastosowanie podczas wykonywania zadań budowniczych, ale także wykorzystywane podczas zimowego ataku opadów śnieżnych jako pługi są sprzętem zadbanym, podlegającym ciągłej kontroli.

Głównym miejscem naszych działań jest województwo mazowieckie, ale podejmujemy też współpracę z kontrahentami z terenów całej Polski. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z firmą Wisińscy Roboty Ziemne, to zapraszamy do kontaktu.